W 1999 roku ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie z wynikiem bardzo dobrym i nagrodą JM Rektora.
Pediatra z 20 letnią praktyką w szpitalu klinicznym i poradniach pediatrycznych, endokrynolog.Nauczyciel akademicki, ceniony wykładowca pediatrii i endokrynologii dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i szkolących się lekarzy oraz studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej. Absolwentka studiów podyplomowych z dziedziny psychodietetyki w SWPS.
Zajmuje się problemami zdrowotnymi dzieci od wieku noworodkowego po dorastającą młodzież, ze szczególnym uwzględnieniem nawracających infekcji i przewlekłych problemów wpływających na rozwój dziecka. Udziela porad dotyczących żywienia dziecka – od pomocy w problemach z laktacją, przez kształtowanie i korektę nawyków żywieniowych kilkulatka, po propozycje postępowania w otyłości dziecięcej.
W zakresie endokrynologii pediatrycznej znajdują się choroby tarczycy, nadnerczy, przysadki i gonad oraz problemy metaboliczne, które w wieku dziecięcym i młodzieńczym mogą charakteryzować inne niż w wieku dorosłym objawy, dynamika oraz konsekwencje.
Specyficzne grupy pacjentów, którzy w praktyce najczęściej potrzebują konsultacji endokrynologicznej to dzieci ze schorzeniami tarczycy, zaburzeniami wzrastania lub problemami dotyczącymi przebiegu dojrzewania i z otyłością.
Zgodnie z doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki oraz w związku z osobistymi zainteresowaniami szczególną rolę przykłada do edukacji rodziny i pacjenta, zrozumiałego objaśnienia kwestii medycznych, omówienia fizjologicznego rozwoju i znaczenia obserwowanych u dziecka odrębności oraz zasad dalszego postępowania.

W celu umówienia konsultacji:

zadzwoń +48 22 112 0 112

lub skorzystaj z kalendarza wizyt

Umów wizytę